REDLITHIUM™

Pokud hledáte nejlepší 12 voltové lithium-iontové akumulátorové nářadí, nejblíže tomu bude systém Milwaukee® M12™, který je napájen nejlepší lithium-iontovou technologií, jaká je momentálně k dispozici, REDLITHIUM™.

Milwaukee® je předním světovým výrobcem bezdrátové lithium-iontové technologie a nabízí nejmodernější řešení pro řemeslníky po celém světě. Naše exkluzivní řada baterií REDLITHIUM™ poskytuje o 40 % delší dobu chodu, o 20 % vyšší výkon a 50 % více nabíjení než běžné lithium-iontové baterie.

Bateriev REDLITHIUM™ poskytují nejvyšší výkon ve své třídě i za extrémních provozních podmínek, včetně teplot až do -18° C. V oblastech, kde je teplo také kritickým faktorem, jsou baterie REDLITHIUM™ o 20 % chladnější než běžné lithium-iontové baterie a nabízejí trvalý výkon bez paměťového efektu.

Nové akumulátorové moduly REDLITHIUM™ jsou plně kompatibilní se všemi akumulátorovými výrobky systému M12™, a proto mohou okamžitě přinést lepší výkonnost a odolnosti i delší dobu chodu veškerému nářadí M12™, které již máte.

Hobby
Profi
Základní zobrazení
Zobrazení s parametry

Žádné produkty nejsou k dispozici